,

Kufje meanIT TWS B30, stereo, të bardha

Disponueshmëria:

Ka stok


Stabël për karikimin dhe mbajtjen e kufjeve (lejon deri në 4 karikim të kufjeve)
Konsumi shumë i ulët i energjisë përdor lidhjen TWS Bluetooth 5.0
Tingull stereo cilësor
Profilet e mbështetura HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Bateria Li-jon e secilës kufje 35 mAh
Bateri e ringarkueshme Li-ion 300 mAh
Dëgjoni muzikë ose flisni deri në 4,5 orë pa karikim (në varësi të volumit të caktuar)

18.50 

Ka stok

Krahasoni

Konsumi shumë i ulët i energjisë përdor lidhjen Bluetooth TWS 5.0
Tingull stereo cilësor
Profile të mbështetura HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Bateri li-ion e secilës kufje 35 mAh
Bateri e rimbushshme li-ion 300 mAh
Dëgjoni muzikë ose flisni deri në 4,5 orë pa karikuar (në varësi të volumit të caktuar)

SKU: PM_NEJPB8ML Kategori: , Etiketë:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kufje meanIT TWS B30, stereo, të bardha”

Nuk ka ende komente.