Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mengele e verdhë per tavolinë 75mm

Kodi i produktit: 
PM_3Q6ZYNOD

21.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

TOPEX Modeler Vise është krijuar për të kapur pjesë dhe materiale për punë precize. Ato janë bërë prej alumini, prandaj janë rezistente ndaj korrozionit.

Komoditeti i lartë i punës sigurohet nga sistemi i ngjitjes në tryezë me ndihmën e një kapëse, si dhe një menteshe që lejon që vesi të pozicionohet në këndin e kërkuar.

Butoni i mbylljes së shpejtë të vidës së fiksimit ju lejon të shtrydhni dhe hapni shpejt nofullat pa përdorur dorezë.

Hapja e nofullës: 50 mm

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit