-25%
,

Mes bankash

Disponueshmëria:

Ka stok


6.00  8.00 

Ka stok

Krahasoni

Me personazhe, si Liza Kudobie, Binjakët që i frikësojnë hajdutët, Dhelprën fotografe etj., Rodari te ky libër me shumë poezi e tregime të llojllojshme ndërthur mjeshtërisht humorin dhe fantazinë.

SKU: PM_NR4E24XE Kategori: , Etiketa: ,