Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Metër katërkëndëshe

Kodi i produktit: 
PM_WYO5SF9B

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është një mjet shumë- mjetësh për përdorim të gjithanshëm. Një zgjidhje e shkëlqyeshme për të prerë në mënyrë të përsosur elementin sipas formës së planifikuar. Shkallë me katër pika shtrëngimi, falë të cilave mund të vendosni lehtësisht formën e dëshiruar për momentin. Mbërthimet e rregullueshme, me vidë lejojnë rregullimin e çdo këndi. Ju mund të matni shpejt një copë tjegull ose gur shtrimi dhe ta transferoni atë madhësi në një vend tjetër. Mjeti është i lehtë dhe ruhet lehtë - zë pak hapësirë ​​kur paloset. Vrimat përgjatë shkallës ju lejojnë të shënoni një vijë, për shembull me një stilolaps.

Shkalla e matjes cm / inç

Materiali plastike

Gjatësia e punës, mm 250

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit