Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mikser dore Sencor SHM 5206WH-EUE3

Kodi i produktit: 
PM_MBIRRSPZ

24.30 

(-22%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Hand Mixers Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 Karakteristikat kryesore 5 nivele të shpejtësisë për të gjitha llojet e recetave Butoni Turbo për shpejtësinë maksimale 3 Llojet e Shtojcave Set për trazim të kremrave të ndryshëm, pure,  të bardhët e vezëve dhe të verdhën e vezëve Set I grepave për brumë Specifikat teknike Marrësi I energjisë 500W Shpejtësitë 5 Turbo Po Ngjyra E bardhë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Mikser dore Sencor SHM 5206WH-EUE3”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit