Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Monitor 24'' Samsung S24C650

Kodi i produktit: 
PM_XWSL9ZV1

85.00 

(-43%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Monitori juaj i biznesit LED i Samsung është projektuar me një gjerësi kornizash shumë të ngushtë, e cila ofron shikim më të mirë dhe pamje më tërheqëse. Forma e saj kompakte që kursen hapësirë do t'ju ndihmojë gjithashtu të shfrytëzoni sa më shumë mjedisin tuaj të punës. Ju gjithashtu mund ta montoni atë lehtësisht në mur dhe të arrini pozicionimin më të mirë të mundshëm. Falë teknologjisë Magic Angle, do të shijoni një përvojë të shkëlqyer vizuale nga një gamë e gjerë këndvështrimesh. Monitori madje ju ndihmon të reduktoni kostot e energjisë, pasi konsumon vetëm 0,1 vat ndërsa është në modalitetin e gatishmërisë.

USED

Më shumë informata

Prodhuesi

Modeli

Samsung

Koha e dërgesës

Shteti

Garancion

12 muaj

Gjendja

I PERDORUR

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit