Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Monitor LED ASUS VA249HE - 23.8"

Kodi i produktit: 
PM_G3842E3R

162.00 

(-12%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

ASUS VA249HE është LED monitorme ngjyra të bukura, të pasura dhe vibrante që do ju lehtësojnë punën tuaj të përditshme dhe në të njëjtën kohë t'ju shfaq imazhe të detajizuara dhe të pastërta.Monitori vjen me madhësi diagonale prej 23.8" (60.4 cm) që mban rezolucionin prej 1920 x 1080 piksela me kualitet Full HD dhe kombinohet me 220 cd / m2 shkëlqim dhe 5ms shpejtësi reagimi për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të bukura dhe të punoni me shpejtësi maksimale nga dekstopi i juaj.Pos kësaj, ai është i pajisur me teknologjitë Flicker & Blue Light Reduction, mban portet HDMI dhe VGA, ka kënd shikimi prej 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht dhe vjen me ngjyrë të zezë.

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Madhësia

Garancioni

12 muaj

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit