, , ,

“Monitorues për bebe 3.5 inch”

Disponueshmëria:

Ka stok


Monitor i Sigurisë së Foshnjës: Vizioni i natës në infra të kuqe Njësia e foshnjës në monitorin e foshnjës ka një dritë qetësuese të natës, në mënyrë që të mund të mbani nën vëzhgim fëmijën tuaj edhe natën, pa e shqetësuar atë gjatë gjumit Video Monitor Monitor Baby: Ekran LCD me ngjyra TFT 3,2 “dhe cilësi të shkëlqyeshme, një zgjedhje ideale si një dhuratë për prindërit e rinj, ka 320 * 240 piksele dhe ju jep mundësinë për të monitoruar qartë foshnjën tuaj. Para se të përdorni monitorin (me bateri) duhet të karikohet plotësisht dhe kamera (pa bateri) të funksionojë vetëm me kabllo rryme kur përdorni monitorin e foshnjës për herë të parë, si monitorët e tjerë të foshnjës në treg. 8 ninulla: Këngët e regjistruara nga djepi mund të ndihmojnë prindërit të sigurojnë fëmijën e tyre se bie në një ëndërr. Bateri litium polimer e rimbushur 750 mAh. Koha, data, temperatura, fuqia e sinjalit dhe karikimi i baterisë shfaqen të gjitha në ekranin kryesor. Vendosni orën e alarmit. Lehtë për të lundruar në menu, Sinjal dhe alarme të ulëta të baterisë, Cilësime anti-dridhje, ndriçim i rregullueshëm i ndriçimit dhe kohëmatës Diapazoni i gjatë dhe Garancia: deri në 260 milion Monitori ynë i foshnjës me kamera ka 2 vjet garanci, ne ofrojmë shërbim miqësor ndaj klientit 7/24, na kontaktoni me postë direkt nëse keni ndonjë pyetje ose problem. Specifikimet teknike: Diapazoni i funksionimit pa tel: Deri në 500 ft. Përpunuesi i imazhit: 0,3 MP, me ngjyra CMOS Rezolucioni i kamerës: 640 x 480 pixel Bateri e rikarikueshme e integruar: 3.7V, Li-P. Bejne ne distance deri ne 30 m

72.00 

Ka stok

Krahasoni

Monitor i Sigurisë së Foshnjës: Vizioni i natës në infra të kuqe Njësia e foshnjës në monitorin e foshnjës ka një dritë qetësuese të natës, në mënyrë që të mund të mbani nën vëzhgim fëmijën tuaj edhe natën, pa e shqetësuar atë gjatë gjumit Video Monitor Monitor Baby: Ekran LCD me ngjyra TFT 3,2 “dhe cilësi të shkëlqyeshme, një zgjedhje ideale si një dhuratë për prindërit e rinj, ka 320 * 240 piksele dhe ju jep mundësinë për të monitoruar qartë foshnjën tuaj. Para se të përdorni monitorin (me bateri) duhet të karikohet plotësisht dhe kamera (pa bateri) të funksionojë vetëm me kabllo rryme kur përdorni monitorin e foshnjës për herë të parë, si monitorët e tjerë të foshnjës në treg. 8 ninulla: Këngët e regjistruara nga djepi mund të ndihmojnë prindërit të sigurojnë fëmijën e tyre se bie në një ëndërr. Bateri litium polimer e rimbushur 750 mAh. Koha, data, temperatura, fuqia e sinjalit dhe karikimi i baterisë shfaqen të gjitha në ekranin kryesor. Vendosni orën e alarmit. Lehtë për të lundruar në menu, Sinjal dhe alarme të ulëta të baterisë, Cilësime anti-dridhje, ndriçim i rregullueshëm i ndriçimit dhe kohëmatës Diapazoni i gjatë
Ne ofrojmë shërbim miqësor ndaj klientit 7/24, na kontaktoni me postë direkt nëse keni ndonjë pyetje ose problem. Specifikimet teknike: Diapazoni i funksionimit pa tel: Deri në 500 ft. Përpunuesi i imazhit: 0,3 MP, me ngjyra CMOS Rezolucioni i kamerës: 640 x 480 pixel Bateri e rikarikueshme e integruar: 3.7V, Li-P. Bejne ne distance deri ne 30 m

SKU: PM_S7MLC4M7 Kategori: , , , Etiketë:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton ““Monitorues për bebe 3.5 inch””

Nuk ka ende komente.