,

Monolog

Disponueshmëria:

Ka stok


8.00 

Ka stok

Krahasoni

Mendohet se publiku flet dhe reagon njësoj si media. Se, në parim, midis publikut dhe medias nuk ka asnjë dallim. Pushteti, mediat e kohës dhe publiku shpallen se janë e njëjta gjë: një unitet i tre elementëve që, vetëm në pamje relative dhe shumë të sipërfaqshme duken si të veçuar. Nga kjo pikëpamje, vetëm sistemi i komunikimit.          -Viti I botimit: 2010      -Faqe:296   – Autori:Artan Fuga

SKU: PM_R9QTG876 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Monolog”

Nuk ka ende komente.