Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Motor sharre 2KW, bar 16" (400 mm)

Kodi i produktit: 
PM_QKJX24CT

144.00 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sharrë elektrike me zinxhir Graphite 89G940 me një fuqi motorike prej 2 kW është projektuar për prerje të rehatshme dhe të shpejtë nëpër copa druri.Sharra ka një frenim automatik që ndalon zinxhirin në rast goditjeje.Montimi i shiritit udhëzues me dy pika dhe sistemi i thithjes së goditjes përmirësojnë qëndrueshmërinë e pajisjes gjatë përdorimit.Sharra është e pajisur me një sistem matës të integruar të zinxhirit,është gjithashtu e mundur të rregulloni manualisht konsumin e vajit.Përdorimi efikas dhe i qetë i motorit është i mundur falë CDI, sistemit elektronik të ndezjes.

Fuqia: 2 kW

Shpejtësia: 3000 – 10500 rpm

Gjatësia e tehut: 16″ / 400 mm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Motor sharre 2KW, bar 16" (400 mm)”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit