Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Motorr per gardh Energy +18V Li-on pa bateri, 510mm

Kodi i produktit: 
PM_I64P4JPG

59.00 

(-33%)

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Motorr kopshti GRAPHITE, në përputhje me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +, është një pajisje e lehtë dhe e përshtatshme për zvogëlimin dhe dekorimin e bimëve. Kjo ju lejon të shkurtoni shkurre, shkurre dhe bimë të tjera me një trashësi maksimale të rrjedhin deri në 15 mm, gjerësia maksimale e prerjes është 510 mm. Ka mbrojtje nga ndezja aksidentale dhe mbulon pjesën dhe dorën e thikës, duke rritur sigurinë gjatë punës.

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit