Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Motra Tjeter

Kodi i produktit: 
PM_JUMJ1B69

12.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një zgjedhje e gabuar mund të të kushtojë shumë, përfshirë edhe dashurinë e njerëzve më të dashur. Mund të kesh një karrierë të sukseshme, por jo domosdoshmërisht një jetë të suksesshme; mund të kesh një shtëpi të bukur, por një shpirt të varfër; mund të kesh çdo mashkull, por në të njëjtën kohë të mos kesh asnjë... Çfarë është dashuria? Si fitohet ajo? Megani dhe Klera ritakohen pas më shumë se dy dekadash. Në një kohë kur mendojnë se jea e tyre ka ndryshuar kaq shumë, dy motrat do të përpiqen të jenë çka nuk kanë qënë kurrë që pas vegjëlisë: një familje e vërtetë. Por çfarë ta forcojë më shumë lidhjen e tyre? “Motra tjetër”, një roman i shkëlqyer! Sa i ëmbël, aq edhe i hidhur, ai eksploron gëzimet dhe hidhërimet që ndajnë motrat me njëra –tjetrën, gabimet e bëra në emër të dashurisë dhe premtimin për shpagim... të gjitha këto, të rrëfyera mjeshtërisht nga autorja e sukseshme Kristin Hannah.          -Viti I botimit: 2018      -Faqe:420   - Autori:Kristin Hannah

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit