Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mouse Sbox M-958

Kodi i produktit: 
PM_RAIP5E3D

4.70 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sbox M-958 Mouse optik peshon vetëm 61.2 gram, kështu që ju mund ta merrni me vete kudo ku shkoni pa ndjerë ndonjë peshë shtesë.
Mousi është gjithashtu shumë i thjeshtë dhe i rehatshme për tu përdorur, duke shfaqur dizajn minimalist - është i vogël dhe ka vetëm ato butona që janë absolutisht të nevojshme.
Për më tepër, rrota e lëvizjes së gomës nuk do të lejojë që gishti të rrëshqasë ndërsa e përdorni duke e bërë atë edhe më të rehatshme për tu përdorur.
Lloji i miut: Rezolucioni 3D: 1000 DPI
Ndërfaqja: USB 2.0
Gjatësia e kabllos: 150cm
Madhësia e miut: 114 x 63,8 x 41 mm
Pesha: 61,2g

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit