-21%
, ,

MS ENERGY e-romobil e20 white

Disponueshmëria:

Ka stok


Madhësia e rrotës 10″
Shpejtësia maksimale 40 km/h
Lloji i kornizës së aluminit
Ngjyra gri, e bardhë
Motorri 500 W
Fuqia maksimale (pika) 1000 W
Bateria 48V/17.5Ah
Koha e karikimit 7-8h
Gama 60-70 km
Lloji i frenave Disku i përparmë dhe i pasmë Brake & EABS
Ngarkesa maksimale 120 kg
Pezullim para dhe mbrapa
Opsione shtesë Opsioni i palosjes
Pesha 20 kg
Ekrani Po, LCD
E ndritshme Po, LED para dhe mbrapa + shirit reflektues
Dimensionet (D,V,S) 1275 x 1175 x 580 mm
Maks. Ngjitje 20°

550.00  699.00 

Ka stok

Krahasoni

Madhësia e rrotës 10″
Shpejtësia maksimale 40 km/h
Lloji i kornizës së aluminit
Ngjyra gri, e bardhë
Motorri 500 W
Fuqia maksimale (pika) 1000 W
Bateria 48V/17.5Ah
Koha e karikimit 7-8h
Diapazoni 60-70 km
Lloji i frenave Disku i përparmë dhe i pasmë Brake & EABS
Ngarkesa maksimale 120 kg
Pezullim para dhe mbrapa
Opsione shtesë Opsioni i palosjes
Pesha 20 kg
Ekrani Po, LCD
E ndritshme Po, LED para dhe mbrapa + shirit reflektues
Dimensionet (D,V,S) 1275 x 1175 x 580 mm
Maks. Ngjitje 20°

SKU: PM_8PUU8LNX Kategori: , , Etiketa: , ,
Modeli

Ms-energy

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “MS ENERGY e-romobil e20 white”

Nuk ka ende komente.