Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

MS ENERGY e-romobil e21

Kodi i produktit: 
PM_5L15H2VM

649.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Madhësia e rrotës 10"
  Shpejtësia maksimale 40 km/h
  Motorri 500W
  Bateria  36V, 20,8Ah
  DC 42V/2A , 7-8h
  Gama: 75-90 km
  Double disc brake + foot brake
  Ngarkesa maksimale 120 kg

  Me aplikacionin MS Energy e, ju mund të monitoroni me lehtësi shpejtësinë tuaj aktuale, të shihni numrin e përgjithshëm të kilometrave të udhëtuar dhe pas udhëtimit, aplikacioni ju lejon të mbyllni skuterin. Përveç kësaj, MS Energy e ofron veçori të tjera të dobishme si ndezja ose fikja e dritave, ndryshimi i modaliteteve të ndërrimit dhe sigurimi i një pasqyre të thjeshtë të statusit të baterisë dhe temperaturës së kontrolluesit të energjisë.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Modeli

  Ms-energy

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit