-6%
, ,

MS ENERGY e-romobil e21

Disponueshmëria:

Ka stok


799.00  850.00 

Ka stok

Krahasoni

Madhësia e rrotës 10″
Shpejtësia maksimale 40 km/h
Motorri 500W
Bateria  36V, 20,8Ah
DC 42V/2A , 7-8h
Gama: 75-90 km
Double disc brake + foot brake
Ngarkesa maksimale 120 kg

Me aplikacionin MS Energy e, ju mund të monitoroni me lehtësi shpejtësinë tuaj aktuale, të shihni numrin e përgjithshëm të kilometrave të udhëtuar dhe pas udhëtimit, aplikacioni ju lejon të mbyllni skuterin. Përveç kësaj, MS Energy e ofron veçori të tjera të dobishme si ndezja ose fikja e dritave, ndryshimi i modaliteteve të ndërrimit dhe sigurimi i një pasqyre të thjeshtë të statusit të baterisë dhe temperaturës së kontrolluesit të energjisë.

SKU: PM_5L15H2VM Kategori: , , Etiketa: , ,