, ,

Municion për heftaric 1.20 mm-8 mm

Disponueshmëria:

Ka stok


2.25 

Ka stok

Krahasoni

Përdoren për fiksimin e materialeve të trasha në mobiljet e tapicerive. Ata janë të galvanizuar dhe të ngurtësuar, me maja të mprehta.

Kapëse janë 8 mm të larta, 10,6 mm të gjera dhe 1,2 mm të trasha.

Shitet në një set prej 1000 copë. 

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Municion për heftaric 1.20 mm-8 mm”

Nuk ka ende komente.