, ,

Municion për heftaric 14mm – 1000 pcs

Disponueshmëria:

Ka stok


0.75 

Ka stok

Krahasoni

Kapëse 14 mm, 1000 copë garantojnë një lidhje të besueshme dhe të fortë. Përdoret për tapiceri dhe punë përfundimi. Kapëse, të galvanizuar, të ngurtësuar, me skaje të mprehta, të bëra prej çeliku me cilësi të lartë, të dizajnuara për përdorim profesional.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Municion për heftaric 14mm – 1000 pcs”

Nuk ka ende komente.