, ,

Municion për heftaric 80 – 16mm, 1000 pcs

Disponueshmëria:

Ka stok


1.50 

Ka stok

Krahasoni

Kapëse TOPEX tip 80, 1000 copë. Prodhimet garantojnë një lidhje të fortë dhe të sigurt. Më shpesh ato përdoren për fiksim dhe tapiceri dhe punime përfundimi. Kapëse, të galvanizuara, të ngurtësuara, me skaje të mprehta.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Municion për heftaric 80 – 16mm, 1000 pcs”

Nuk ka ende komente.