, ,

Municion për kapëse 1.20mm – 14mm, 1000 copë

Disponueshmëria:

Ka stok


3.00 

Ka stok

Krahasoni

Kapëse garantojnë një lidhje të fortë dhe të besueshme. Më shpesh ato përdoren për fiksim dhe tapiceri dhe punime përfundimi. Kapëse, të galvanizuara, të ngurtësuara, me skaje të mprehta. 

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Municion për kapëse 1.20mm – 14mm, 1000 copë”

Nuk ka ende komente.