Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Nderpreres per gyp kopshti 3/4"

Kodi i produktit: 
PM_H38IAIMV

1.35 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lidhësi Verto Stop 3/4 " do të lejojë, nëse është e nevojshme, shpejt, pa humbur kohë dhe përpjekje, të lidhë zorrën me çezmën. Bashkimi me një copë çlirim të shpejtë është bërë nga plastika me cilësi të lartë, kështu që ky produkt do të punoni normalisht për një kohë të gjatë. furnizimi me ujë mund të ndalet lehtësisht pa pasur nevojë të fikni rubinetin.

Më shumë informata

Modeli

Verto

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit