,

Ne Mbreterine E Fantazise – Geronimo Stilton

Disponueshmëria:

Ka stok


8.70 

Ka stok

Krahasoni

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë. A keni ëndërruar ndonjëherë të udhëtoni në Mbretërinë e Fantazisë? A do të dëshironit të takonit shtriga, sirena, dragonj, xhinde, xhuxhmaxhuxhë mjekroshë, gjigantë, zana… por edhe njebrirësh, katallanë dhe njerëz ujqër? Do t’iu pëlqente të fluturonit në shpinën e Dragoit legjendar të Ylberit? Le të nisemi së bashku atëherë, në këtë udhëtim aventuror në flatrat e Fantazisë!

          -Viti I botimit: 2012      -Faqe:375   – Autori:Geronimo Stilton

SKU: PM_LFO4CJP4 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Ne Mbreterine E Fantazise – Geronimo Stilton”

Nuk ka ende komente.