Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ne Shoqerine E Kurtizanave - Sarah Dunant

Kodi i produktit: 
PM_OW73NP8E

5.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ngjarjet e këtij romani zhvillohen në Venedik, në shekullin XVI. Një xhuxh mendjemprehtë dhe padronia e tij mahnitëse, të cilën qysh në lindje e kanë mësuar të joshë dhe kënaqë meshkujt, formojnë së bashku një dyshe të përsosur.

 Me guxim dhe zgjuarsi ata ia dalin mbanë të bëhen pjesë e shoqërisë venedikase. E megjithatë, me rritjen e pasurisë dhe suksesit, lidhja e tyre vihet në rrezik. Situata më e vështirë shkaktohet nga një vajzë sakate, e cila futet në jetën dhe zemrat e tyre përmes mashtrimeve, duke shkaktuar pasoja të rënda për të dy personazhet.

          -Viti I botimit: 2006      -Faqe:452   - Autori:Sarah Dunant

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit