Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Neandertali Kerkon Njeriun

Kodi i produktit: 
PM_3WBVPG9O

11.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Tri gjëra që duhet të dini për Xheni Morrisin: Ajo nuk mund të zhvillojë asnjë bisedë pa folur edhe për detajet më të parëndësishme, sidomos kur është në siklet. Askush nuk e vë atë më shumë në siklet, sesa Kuin Salivani. Ajo nuk di të thurë me shtiza. Pasi ndahet nga i dashuri, humbet shtëpinë dhe punën në të njëjtën ditë, Xheni Morrisi pret e friksuar se ç’fatkeqësi tjetër i ka rezervuar fati. Kuin Salivani, me nofkën “Zoti Bukurosh”, i dëshmon të gjitha këto ngjarje dhe shfaqet në jetën e saj si një e papritur tepër e bukur për të qenë e vërtetë. Gjëja e fundit që mund të presë prej tij, është një ofertë, të cilën ajo nuk mund ta refuzojë... Një romancë e bukur që përvijohet nga një humor i hollë dhe pasion i zjarrtë. “Neandertali kërkon njeriun” është romani i parë i serisë së librave “Grupi i punës me shtiza”.          -Viti I botimit: 2016      -Faqe:378   - Autori:Penny Reid

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Neandertali Kerkon Njeriun”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit