Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

NENE TEREZA NE SYTE E BOTES

Kodi i produktit: 
PM_62D7EHW5

12.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

… O Zot, na jep fuqi për t’u shërbyer njerëzve kudo në botë, atyre që jetojnë dhe vdesin nga varfëria dhe uria. Nëpërmjet duarve tona jepu atyre bukën e përditshme, jepu paqen, gëzimin dhe mirëkuptimin tonë. O Zot, më jep fuqi t’u jap paqen, të sjell dashuri atje ku ka urrejtje, të sjell frymën e pajtimit atje ku ka gabime, të sjell harmoninë atje ku ka mosmarrëveshje, të sjell të vërtetën atje ku ka gabime, të sjell besimin atje ku ka dyshime, të sjell shpresë atje ku ka dëshpërim... O Zot, sillu lumturi të tjerëve më shumë se mua! O Zot, na drejto në rrugën e paqes, gëzimit, dashurisë, bashkimit sepse për këtë erdhi Jezus Krishti; për të vërtetuar këtë dashuri. Zoti e deshi aq shumë botën dhe për këtë dërgoi tek ne djalin e tij, për të sjellë lajmin e gëzimit. Ai kërkon që ta duam njëri-tjetrin, ashtu siç na do ai ne. Ne nuk jemi vetëm një numër në këtë botë… Fjalimi i Nënë Terezës në Organizatën e Kombeve të Bashkuara. Viti: 2010 Faqe: 295 Autori: MEHMET GEZHILLI

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “NENE TEREZA NE SYTE E BOTES”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit