Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

NEUTROGENA DETOX SKIN SCRUB 150 ML

Kodi i produktit: 
PM_5QW9RY9O

13.05 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Xheli lë një ndjenjë freskie dhe pastërtie.Ajo ka për qëllim të gjitha llojet e ndotjes së lëkurës.Butësisht shtreson mikrobet.Është e pasuruar me acid glikolik.Pastron poret e papastërtisë, largon mbetjet e grumbulluara të sebumit dhe përbërjes dhe ndihmon në ruajtjen e lagështisë.Lë lëkurën të pastër, të butë dhe me shkëlqim.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neutrogena

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “NEUTROGENA DETOX SKIN SCRUB 150 ML”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit