Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngjyrë për flokë Garnier 1.17 - e zezë

Kodi i produktit: 
PM_U2BVG6DR

2.98 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Garnier ofron një ngjyrë intensive me vajra natyrale ndër to edhe vaj ulliri dhe avokado. Ngjyra ka përbërje të kremit të lehtë, ofron ushqim intensiv dhe kujdes maksimal për flokë. Ky produkt siguron efekt afatgjatë duke lënë një pamje natyrale rrezatuese. Ngjyra parandalon humbjen e flokëve, rrallimin ose zbokthin. Cilësia e lehtë absorbohet shpejt në fijet e flokëve dhe e ushqen atë nga brenda. Për shkak të përmbajtjes unike të acideve yndyrore të pangopura, vitaminave dhe mikroelementeve, është esenciale për shëndetin e lëkurës dhe flokëve. Acidet yndyrore ruajnë elasticitetin e fibrave të flokëve dhe i japin butësi dhe shkëlqim.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit