Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngjyrë për flokë Joanna Multi Effect Color 35g 12

Kodi i produktit: 
PM_D4Z3ZUW4

1.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Flokët tuaj do të fitojnë një ngjyrë intensive dhe të shkëlqyeshme që vazhdon nga 4 deri në 8 larje. Isshtë gjithashtu një mënyrë e shkëlqyeshme për të rifreskuar shpejt dhe në mënyrë të përshtatshme ngjyrën midis trajtimeve të ngjyrosjes.

Përbërësit

Kozmetikat nuk përmbajnë amoniak dhe oksidantë dhe të përfshira në formulim kompleksi multivitamina ka veti hidratuese dhe ushqyese.

Indikacionet

Flokë pa shkëlqim dhe shprehje.

Përdorimi

Vendosni doreza dhe shpërndani produktin në mënyrë të barabartë në flokë të larë dhe të lagur. Masazhojeni derisa të shkumojë. Lëreni në flokë për 20-30 minuta dhe më pas shpëlajeni.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Ngjyrë për flokë Joanna Multi Effect Color 35g 12”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit