Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngjyrë për flokë Joanna Naturia Blond Highlights 4-5

Kodi i produktit: 
PM_6VFFLGA4

3.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karakteristikat:

Formula e re me një strukturë kremoze dhe një aromë lulesh rrit komoditetin dhe komoditetin e përdorimit. Kjo ju lejon të merrni rezultate të shkëlqyera.

Veprimi:

Brightener siguron efektin e fijeve të zbukuruara balejaż dhe dritave, thekson deri në 6 ton.

Përbërja:

Brightener përmban përbërësin kryesor të flokëve - keratinën, i cili i mbron ato gjatë procedurës dhe ekstraktin e kamomilit të vlerësuar në kujdesin e flokëve të verdhë.

Pikat kryesore të kujdesit për flokët me maskë të bashkangjitur përfshijnë proteina të qumështit dhe provitaminën B5, të cilat veprojnë me efekt hidratues dhe rigjenerues në flokë. Filtri UV mbron nga rrezatimi i dëmshëm diellor. Ngjyrosja e nivelit 3 - ngjyra e përhershme.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Ngjyrë për flokë Joanna Naturia Blond Highlights 4-5”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit