Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngjyrë për flokë Joanna Naturia Color 243

Kodi i produktit: 
PM_NJVN5ZH2

3.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Receta e bojës përmban përbërës natyralë të bimëve: ekstrakt bukuroshe dhe proteina qumështi. Pjeshka është një burim i pasur i vitaminave dhe kripërave minerale, ajo rigjeneron dhe tonifikon flokët. Proteinat e qumështit hidratojnë dhe ushqejnë fijet e flokëve.

Pas ngjyrosjes, flokët rifitojnë butësinë dhe elasticitetin, kanë një ngjyrë të thellë, shkëlqim të bukur dhe pamje të shëndetshme.

Falë recetave me cilësi të lartë, ngjyra Naturia është një nga ngjyrat më të blera në tregun polak dhe ka fituar njohjen e miliona grave.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Ngjyrë për flokë Joanna Naturia Color 243”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit