Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngjyrë për flokë Joanna Organic 321

Kodi i produktit: 
PM_BUPTMYJF

6.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Formula është e pasuruar me vaj organik të arganit, i cili ushqen flokët gjatë procesit të ngjyrosjes. Gjithashtu shtohet Polyquaternium 22, një kondicioner polimer ujor me një pH mjaft të qëndrueshëm. Formula nuk përmban substanca shumë irrituese të tilla si amoniak, paraben, silikone dhe PPDackaging gjithashtu përfshin shampo dhe maskë flokësh me vaj argani.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joanna

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Ngjyrë për flokë Joanna Organic 321”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit