Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngrohës elektrike infrared panel 600W

Kodi i produktit: 
PM_ALZ5JG13

129.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Paneli i ngrohjes përdor një metodë inovative të ngrohjes me energji. Radiatori kursen 65% më pak në krahasim me ngrohjen tradicionale. Efikasiteti i shndërrimit të energjisë arrin 98%. Temperatura e rehatshme ndihet menjëherë pas ndezjes së saj. Paneli i ngrohjes nuk kërkon kohë ngrohjeje. Kohëmatësi javor lejon të planifikoni saktësisht funksionimin e pajisjes, të vendosni temperaturën dhe kohën e punës. Produkti është i pajisur me telekomandë. Karakteristikë: Elementi i ngrohjes – kristali i karbonit, detektori i dritares së hapur, sensori kundër ngrirjes.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I PAJISJES ELEKTROSHTËPIAKE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit