Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngrohës elektrike konvektor 2000W IP24

Kodi i produktit: 
PM_QOGN42HR

138.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ngrohësi elektrik konvektor NEO me një fuqi 2000 W është bërë nga qelqi i butë, i qëndrueshëm. Ngjyra e bardhë e pajisjes e bën atë të përshtatet në çdo brendshme. Ka një sistem ngrohje alumini të gjeneratës së re. Nxehtësia e një sipërfaqe deri në 15 metra katrorë. Punon pa zhurmë, gaz ose tym. Ajo është e pajisur me një  ekran LED prekje i cili është i thjeshtë dhe intuitiv për t'u përdorur. Siguria e përdorimit sigurohet gjithashtu nga një sistem që mbron nga mbinxehja, rrotullimi dhe parandalimi i fëmijëve. Për më tepër, radiatori është i pajisur me një funksion kundër ngrirjes që kontrollon temperaturën e brendshme dhe ruan një temperaturë minimale në dhomë.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I PAJISJES ELEKTROSHTËPIAKE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit