Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngrohës i ujit 1800W, 2.0 L ISKRA KL1808

Kodi i produktit: 
PM_NSQTFL18

16.35 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V~50/60Hz

Fuqia: 1800W (max)

Kapaciteti: 2,0 L

Shtëpizë nga çeliku që nuk ndryshket

Buton për hapjen e kapakut

Element i fshehur i nxehjes

Filtër për ujë

Ndërprerës për ndezje dhe fikje

Indikator i gjendjes

bazë rrotulluese 360°

Sistem i trefishtë i sigurisë:

– Mbrojtja nga mbinxehja

– Fikje automatike kur hiqet nga baza

– Fikje automatike kur fillon të vlojë

Dimensionet e kutisë (në mm): 185 (GJ) x 185 (GJ) x 235 (L)

Neto pesha: 0,96 kg

Bruto pesha: 1,04 kg

Më shumë informata

Modeli

Iskra

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit