Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngrohës i ujit me Temperaturë të Ndryshueshme SENCOR SWK 2195VT

Kodi i produktit: 
PM_C1B38RVL

30.50 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Electric Kettles Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 Vëllimi 2.0 l Funksion për ruajtje të temperaturës për 30 minuta Marrësi i energjisë: 2 200 W Cilësimet e Temperaturës së Ujit: 50-70-80-90-100 ° C 3 mënyra të funksionimit • Ujë të nxehtë në 100 ° C • Ujë të nxehtë në një temperaturë të zgjedhur (50-70-80-90-100 ° C) • Mbani ujin në një temperaturë të zgjedhur (50-70-80-90 ° C) për 30 minuta Sinjal zanor dhe me dritë kur arrihet temperatura e dëshiruar Filtër për filtrimin e ndyrësirave dhe gëlqeres Dritë e mbrendshme LED me ngjyra të ndryshme që tregojnë : • Ngjyra e gjelbërt kur temperatura është në 50°C • Ngjyra e kaltërt kur temperatura është në 70°C • Ngjyra e vjollce kur temperatura është në 80°C • Ngjyra portokalli kur temperatura është në 90°C Baza e ngrohje dhe sipralja janë nga materiali çelik që nuk ndryshken Kapaku hapet me lehtësi duke shtypur një buton Sistemi i dyfishtë i sigurisë: - Mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë - Mbyllja automatike kur arrihet pika e vlimit Bazamenti i vendosjes dhe 360˚ kontakt me rrymën elektrike. Pesha pa bazën: 930 g Tensioni dhe frekuenca: 220 - 240V 50 / 60Hz

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Ngrohës i ujit me Temperaturë të Ndryshueshme SENCOR SWK 2195VT”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit