Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngrohës infrared 2000W IP 65

Kodi i produktit: 
PM_3I773ZZK

90.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ngrohësi është një pajisje infra të kuqe që konverton energjinë elektrike në nxehtësi.

Falë rrezeve të emetuara, ndihet një ngrohtësi e këndshme dhe e shëndetshme, ashtu si të jesh në diell.

Ngrohësi merr fuqinë e tij të plotë të ngrohjes menjëherë pasi të jetë ndezur.

fuqia: 2000W,

element ngrohës: llambë e artë halogjene,

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I PAJISJES ELEKTROSHTËPIAKE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit