Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Nxemëse industriale PTC 5kW – NEO TOOLS

Kodi i produktit: 
PM_5NUFV312

107.08 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fuqia: 5KW
Rrjedha e ajrit: 588 m3/h
2 ndërprerës për vendosjen e fuqisë
Jetëgjatësi elementi i ngrohjes PTC
Niveli i ulët i zhurmës
Konsum i ulët i energjisë
Strukturë e fortë dhe e qëndrueshme
Rrokje e rehatshme
Ngrohje e përshtatur për ndryshimin e temperaturës së ambientit.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Nxemëse industriale PTC 5kW – NEO TOOLS”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit