, ,

Ngrohëse elektrike infrared 2000W IP 65

Disponueshmëria:

Ka stok


130.80 

Ka stok

Krahasoni

Ngrohësja infra të kuqe NEO me një fuqi prej 2000 W është një pajisje që shndërron në mënyrë efikase energjinë elektrike në energji të këndshme termike. Qëlluar për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, të tilla si tarraca, punëtori, mure garazhi. Shkalla e mbrojtjes IP 65. Ngrohësja është plotësisht funksionale menjëherë pasi të vihet në punë. Zona e nxehtë – deri në 24 m2. Përmasat e vogla, strehimi i ngushtë, zë pak hapësirë.

SKU: PM_AD6D86LW Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Ngrohëse elektrike infrared 2000W IP 65”

Nuk ka ende komente.