Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ngrohëse elektrike PTC 2KW

Kodi i produktit: 
PM_BQG627TG

37.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ngrohësi elektrik është një burim portabël nxehtësie i krijuar për të ngrohur dhoma të tilla si punëtori, garazhe, shtëpi dhe dyqane. Ngrohësi qeramik dhe rrjedha e fortë e ajrit sigurojnë ngrohje të shpejtë në distanca të gjata me nivele të ulëta të zhurmës. Rasti i veshur me pluhur mbron pajisjen nga ndryshku.

niveli i ulët i zhurmës

konsum i ulët i energjisë

strukturë e fortë dhe e qëndrueshme

dorezë mbajtëse komode, e izoluar

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I PAJISJES ELEKTROSHTËPIAKE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit