Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Nina (1) Vogelushja E Henes Se Gjashte - Moony Witcher

Kodi i produktit: 
PM_69RS2EES

5.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

"Vogëlushja e Hënës së Gjashtë" është vëllimi i parë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher.

Në të përshkruhen aventurat e Ninës, personazhi kryesor, një vogëlushe trupimët dhe mendjemprehtë që trashëgon nga gjyshi i saj Misha, një alkimist me nam, aftësi magjike. Falë një morie sendesh që gjyshi i le trashëgim, Nina do të arrijë të zbulojë Hënën e Gjashtë, një planet i përshkruar me aq mjeshtëri nga autorja.

          -Viti I botimit: 2008      -Faqe:295   - Autori:Moony Witcher

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Nina (1) Vogelushja E Henes Se Gjashte - Moony Witcher”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit