Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Nina (3) Nina Dhe Mallkimi I Gjarprit Me Pupla - Moony Witcher

Kodi i produktit: 
PM_K6EG3QC2

5.30 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Nina e kuptoi se nuk kishte nga t’ia mbante. Këtë radhë Alkimia e Dritës nuk kishte mundur ta mposhtte Botën e Errët të së Keqes.

Sytë i përvëlonin nga mallkimi i Gjarprit me Pupla dhe frika e pushtoi krejt. Nina e ka të qartë se, për të çliruar mendimin e fëmijëve dhe për të shpëtuar Hënën e Gjashtë, duhet të luftojë ende. Këto dhe vazhdimi i kësaj historie shtjellohet plot fantazi tek "Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla".

          -Viti I botimit: 2009      -Faqe:344   - Autori:Moony Witcher

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit