Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

NIVEA ANTIWRINKLE NIGHT CREAM 65+ 50ML

Kodi i produktit: 
PM_CR74RE6I

7.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

NIVEA VISAGE Essential Anti Wrinkle Kremi i nates hidraties kundes rrudhave ka tekstur te bute dhe te lehte e cila ofron hidratim intesiv, zvogelon rrudhat dhe vijat e holla permban vaj nga farate avokados dhe kalcium qe ka ndikim antioksidant dhe Pantenol E pershtatshme per te gjitha llojet e Fytyrë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Nivea

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “NIVEA ANTIWRINKLE NIGHT CREAM 65+ 50ML”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit