Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

NIVEA Deo Fresh Gentle Spray Female 150 ml

Kodi i produktit: 
PM_JD4NE1WD

3.55 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Antiperspirant freskues nga marka e njohur Nivea për femrat që janë në kërkim të freskisë. Falë formulës unike, ky antiperspirant lë një ndjenjë freskie në lëkurën tuaj, nuk lë njolla të bardha në rroba dhe e mbron trupin nga djersa & aroma e pakëndshme. Siguroni relaks afatgjatë trupit tuaj me produktin e duhur!

Më shumë informata

Modeli

Nivea

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit