Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

NJE PESHK DY PESHQ PESHK I KUQ PESHK BLU

Kodi i produktit: 
PM_12XLL29A

4.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Në vitin 1957, Theodor Geise i njohur në botë si dr. Seuss, shkruajti një libër të cilin e titulioi "Maçoku me Kapele”.Ishte thjeshtë ta recitoje me zë të lartë i thjeshtë kur e lexoje vetë dhe prandaj nuk e lëshoje dot nga dora Nga ky fillim magjik i duhur vjen edhe koncepti i Librave për Fillestarë, një përzierje fjalësh dhe vizatimesh që nxisin fëmijët për të lexuar krejt vetë. Këta libra shumë popullorë, të vlerësuar nga mësuesit e shkollave fillore dhe specialistët e përmirësimit të leximit, tani përdoren në shkollat dhe bibliotekat e të gjithë botës anglishtfolëse. Viti:2017 Faqe: 66 Autori: DR SEUSS

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “NJE PESHK DY PESHQ PESHK I KUQ PESHK BLU”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit