, ,

Njusa 150mm, 0.02mm topex

Disponueshmëria:

Ka stok


26.60 

Ka stok

Krahasoni

NjusaTOPEX, diapazoni i punës 150 mm, saktësia e matjes 0,02 mm. Është një nga instrumentet kryesore të matjes. Bërë prej çeliku të ngurtësuar me cilësi të lartë. Shërben për të përcaktuar dimensionet e brendshme dhe të jashtme, thellësinë. Vida e bllokimit e bën punën më të lehtë.

SKU: PM_4ZLTB72R Kategori: , , Etiketë:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Njusa 150mm, 0.02mm topex”

Nuk ka ende komente.