Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ofertë : Monitorues për bebe 2.0 inch & Lodër valixhe BUDDY TOYS BGP 3014

Kodi i produktit: 
PM_LMFGQPM9

64.99 

(-24%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Oferte speciale:
  Monitorues për bebe 2.0 inch
  1. Monitorim portativ 2. Dy drejtime (kthim mbrapa) 3. Monitorim i temperaturës 4. 8 ninulla të integruara në kamerë 5. Vizion natën automatik 6. Sigurt, pa ndërhyrje, sinjal dixhital me rreze të gjatë 7. Kontrast i lartë 2.0 "monitor LCD me ngjyra 8, Jetëgjatësi e gjatë e baterisë (8 orë në modalitetin Vox) 9. Mbështetje për shumë gjuhë (anglisht / frëngjisht / spanjisht / ltalian / gjermanisht) 10. ninullat e integruara mund të ndihmojnë prindin të rehatojë që fëmija të bjerë në gjumë. 11, Njihni temperaturën e dhomës së foshnjës tuaj gjatë gjithë ditës pa shqetësime! 12. Audio dykahëshe midis kamerës dhe monitorit, mund të flisni përsëri me foshnjën. 13, Mbaji një sy fëmijës gjatë gjithë natës me shikimin automatik të natës 14.Nuk ka nevojë për të karikuar baterinë për monitorin Gjatë gjithë natës në modalitetin Vox

  Lodër valixhe BUDDY TOYS BGP 3014
  Valixhe udhëtimi për një Doktor te vegël.
  Në valixhe do të gjeni 13 pjesë të aksesorëve të domosdoshëm për një Doktor te vegël, të cilat janë bërë nga materiali me cilësi të lartë dhe të qëndrueshëm.
  Montimi i lehtë, ideal për të udhëtuar.
  Aksesorët mund të ruhen në një valixhe me rrota.
  Përmasat: 63 × 53 × 25 cm.
  Për fëmijë nga 3 vjeç.

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Pranverore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit