Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ofertë- Set 2 në 1: Prosecco Canti Rose dhe Beautiful World, Where Are You

Kodi i produktit: 
PM_LWLT2682

29.00 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Set 2 në 1:
-Varietetet e rrushit: Glera – Pinot Noir
Alkooli sipas vëllimit: 11.50%
Madhësia e shishes: 0,75 l
-Alice, një romanciere, takon Feliksin, i cili punon në një magazinë dhe e pyet nëse do të dëshironte të udhëtonte në Romë me të. Në Dublin, shoqja e saj më e mirë, Eileen, po kalon një ndarje dhe rrëshqet përsëri në flirtim me Simon, një burrë që e njeh që nga fëmijëria. Alice, Felix, Eileen dhe Simon janë ende të rinj - por jeta po i arrin. Ata dëshirojnë njëri-tjetrin, mashtrojnë njëri-tjetrin, bashkohen, ndahen. Ata shqetësohen për miqësitë e tyre dhe botën ku jetojnë. A qëndrojnë në dhomën e fundit të ndriçuar përpara errësirës, ​​duke dëshmuar për diçka? A do të gjejnë një mënyrë për të besuar në një botë të bukur?

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit