Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ofertë- Set 2 në 1: Vluese uji dhe xhezve elektrike

Kodi i produktit: 
PM_G6KWG3PT

27.90 

(-13%)

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vluese uji nga xhami me dritë LED ;

Dizajn mjaft i bukur nga xhami që duket shumë mirë në kuzhinën tuaj ;

Nxehësi i veshur me inox që nuk ndryshket (rostfrei) ;

Fuqia : 2200W ;

Vëllimi : 1.7 litra ;

Filter (sitë) në kapak kundër gëlqeres së ujit (anti kalk filter) ;

Ngjyra e kaltër e dritës LED i jep një pamje shumë të bukur gjatë vlimit të ujit .

Kapaciteti: 2-4 gota
Lidhës Easy Fit 360 gradë në bazën e energjisë
Element ngrohës i fshehur
Me dritë treguese
Fuqia: 500 -800 Watt

Më shumë informata

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit