Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ofertë- Set adidas për meshkuj: Çantë, Maicë dhe Patika

Kodi i produktit: 
PM_87BR25UZ

126.00 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Seti 3 në 1 nga adidas
Çantë nga brendi i njohur Adidas
Ngjyra: E zezë/ Portokalli
Dimensionet: 32cm x 15.5cm x 12cm
Maicë Adidas, ngjyra e bardhë
Patika për meshkuj nga adidas, nr:43

Më shumë informata

Modeli

Adidas

Koha e dërgesës

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit