Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ofertë- Set aksesorësh 3 në 1: Orë dore Daniel Klein, Vathë Lee Cooper dhe Byzylyk Calvin Klein

Kodi i produktit: 
PM_727LJ7YU

150.30 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Set aksesorësh 3 në 1:
-Orë dore nga brendi Daniel Klein me rrip antialergjik të silikonit, shtëpizë të metalit alloj, dhe rezistencë ndaj spërkatjeve.
-Bizhuteri origjinale nga brendi i njohur Londinez LEE COOPER - London.
E punuar me kualitet të lartë në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket)
-Byzylyk dyngjyrësh në çelik dhe PVD prej ari rozë

Më shumë informata

Modeli

Daniel Klein

Koha e dërgesës

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit